Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 

Prasujemy Cellulit


Żelazko antycellulitowe to aparat do masażu próżniowego wykorzystujący unikalne połączenie 3 energii. Pompa VacuElectroColor pozwala przeprowadzić w jednym czasie masaż vacuum- lipodermology oraz wspomagającą chromoterapię i elektrostymulację TENS. 3 metody zastosowane jednocześnie oddziałują wielokierunkowo na obszar poddany zabiegowi zwiększając jego skuteczność. Zabiegi pobudzają naturalne procesy regeneracyjne organizmu. 

Aparat przeznaczony jest do zabiegów wyszczuplających, redukujących cellulit, ujędrniających ciało, drenażowych, relaksacyjnych i terapeutycznych. Zabiegi oddziałują na mięśnie, skórę i układ limfatyczny. Poprawiają metabolizm, jędrność i kondycję skóry.
 
Jak starzeje się skóra?
Skóra wraz z upływem lat traci swą elastyczność, poziom kolagenu i elastyny obniża się, słabną mięśnie, skóra zatraca jędrność. Z uwagi na osłabienie mięśni i utratę ich masy, skóra zaczyna powoli i miarowo wiotczeć. 


Elektrostymulacja TENS czyli przezskórna elektryczna stymulacja nerwów jest to skuteczna i bezpieczna metoda stosowana ponad 30 lat w fizykoterapii do łagodzenia bólu i leczenia zaburzeń funkcji mięśni i nerwów. Zabieg kształtuje, wzmacnia i regeneruje mięśnie oraz zmniejsza uczucie napięcia. Metoda zastosowana w żelazku pomaga wzmocnić mięśnie nóg, łydek, ramion, brzucha, pośladków. Ponadto, w efekcie zabiegów poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność. Polepsza się jej ukrwienie i utlenowanie. Masaże VacuEletroColor zmniejszają objawy cellulitu i modelują sylwetkę poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni. Intensywność stymulacji dobieramy tak, aby zabieg był przyjemny dla Pacjenta. 

Masaż próżniowy vacuum - lipodermologia jest specyficznym rodzajem masażu wykorzystującym podciśnienie, czyli ciśnienie ujemne. Głowice do masażu vacuum są zakończone wałkami. Ciśnienie generowane do masażera, a ruch głowicą powoduje zwijanie i rozwijanie fałdu skórnego oraz jego intensywny masaż. Masaż tego typu szybko rozbija i rozmasowuje twarde złogi zaawansowanego cellulitu, stąd niektóre osoby odczuwają dyskomfort przy pierwszych zabiegach. Podczas masażu dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej oraz złogów cellulitu i produktów przemiany materii. Działa to korzystnie na skórę zwiększając ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry i przepływ substancji odżywczych do górnych warstw skóry. Po serii zabiegów widoczny jest efekt wygładzenia i dobrego napięcia. Zabiegi działają ujędrniająco, modelująco na sylwetkę, są pomocne przy stagnacji płynów, detoksykacji, opuchliźnie i zakwasach.

Chromoterapia - leczenie światłem
Otaczające nas kolory widma naturalnej energii emanującej ze słońca wchodzą w reakcję z naszą własną energią. Dzięki procesom zachodzącym w skórze, światło pobudza siły odpornościowe i regeneracyjne organizmu. Terapia kolorami zwiększa syntezę kolagenu i rewitalizuję skórę. Pobudzenie fotoreceptorów aktywuje reakcje syntezy DNA, RNA, stymulację syntezy kolagenu. Terapia kolorami oddziałuje korzystnie na metabolizm komórkowy, działa regeneracyjnie, normalizująco i wspomaga leczenie uszkodzonych komórek. 

 
Działanie/efekty
  • stymulacja nerwów i pobudzenie mięśni do pracy
  • wzmocnienie i regeneracja mięśni, poprawa ich ukrwienia
  • zmniejszenie objawów cellulitu oraz modelowanie sylwetki poprzez wzmacnianie określonych partii mięśni
  • lepsze napięcie skóry i jej wygładzenie
  • stymulacja cyrkulacji krwi powodująca lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek skóry i mięśni
  • stymuluje układ limfatyczny, wydalanie toksyn, działa drenażowo
  • poprawia metabolizm
  • ujędrnia, wzmacnia mięśnie, działa liftingująco, modelująco
  • polepsza elastyczność i jędrność skóry
  • przynosi ulgę przy zakwasach

Już po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować pierwsze efekty. Skóra jest zaróżowiona, wygładzona i bardziej napięta, a cellulit mniej widoczny. Dla uzyskania pełnego i trwałego efektu zaleca się wykonanie serii 10-15 masaży 1-2 razy w tygodniu.

Żelazko Antycellulitowe jest niezbędnym masażem przy zabiegu kriolipolizy, pozwalając organizmowi szybciej usunąć z organizmu zbędne metabolity, powstałe na skutek zniszczenia komórek tłuszczowych.
 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.