Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 

Nowoczesna technologia - rewelacyjne wyniki.
 • Uzyskane efekty redukcji obwodu ciała wynoszą do 7 cm po upływie 8 tygodni.
 • Dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy wykonać 1 zabieg.
 • Aparat jest przyjazny oraz bezpieczny zarówno dla użytkownika jak i dla pacjenta. 
 • Skuteczność i bezpieczeństwo działania VelaShape III została wyznaczona w  oparciu o wyniki  wieloośrodkowych badań klinicznych przeprowadzonych w USA.
 • ​Potwierdzona skuteczność u 97% pacjentów po 1 zabiegu
 • Poprawa stanu powierzchni skóry oraz ujędrnianie skóry
 • Zabieg jest bezbolesny
 • Wysoka  skuteczność zabiegu  przy zachowaniu jego wysokiego bezpieczeństwa.
 • Potwierdzony badaniami histopatologicznymi obszar działania – brak uszkodzeń innych tkanek
 • Kontrola wartości emitowanych energii – brak możliwości przedawkowania
 • Wieloletnie badania kliniczne prowadzone na całym świecie opublikowane w czasopismach
  o najwyższym statusie medycznym
   (Laser in Surgery and Medicine, Journal of Cosmetic and Laser Therapy).


 

VelaShape III otrzymała
nagrodę za najlepszy
aparat do redukcji
obwodu w roku 2013
Aparat VelaShape™ jest pierwszym aparatem na świecie posiadającym certyfikat FDA (agencji rządowej USA), który potwierdza skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu.

Z badań wpływu temperatury na niszczenie komórek tłuszczowych wynika, że przebieg procesu zależy od dwóch czynników: czasu grzania i temperatury tkanki. Przykładowo gdy  utrzymana jest temperatura 450C przez 25 minut zniszczeniu ulega 60% tkanki (na podstawie publikacji Dewey et al Radiol. 1977; 123:463-474).

Kierując się tą przesłanką firma Syneron - Candela opracowała nową generację aparatu VelaShape III™.

W nowatorskim rozwiązaniu moc grzania wynosi 150W  (najwyższa moc emitowana przez dostępne na rynku aparaty). VelaShapeIII to wyjątkowe urządzenie do nieinwazyjnej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki wykorzystaniu bardzo wysokiej mocy bipolarnego prądu RF (najwyższa moc spośród dostępnych urządzeń na rynku) uzyskano skuteczność  97%.

Zastosowanie pierwszy raz na świecie inteligentnego  systemu SMART RFTM wykorzystującego zamkniętą pętlę RF do mierzenia impedancji tkanki pacjenta zredukowano liczbę osób u których dotychczas nie obserwowano niszczenia adipocytów.

Dzięki wysokiej energii prądu RF oraz specjalnej opracowanej procedurze Stacking Mode zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta.

Nowa procedura zabiegowa "Stacking Mode"  wykonywana za pomocą aparatu VelaShape III polega na wielokrotnym punktowym grzaniu obszaru zabiegowego. Ponieważ tkanka tłuszczowa znacznie wolniej się chłodzi od pozostałych tkanek następuje w niej kumulacja ciepła i  niszczenie adipocytów. Po zakończeniu procesu grzania, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie.

Działanie VelaShapeIII jest selektywne dzięki podciśnieniu powodującym wciągnięcie głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody oraz dzięki wykorzystaniu efektu kumulacji ciepła przez adipocyty. Podciśnienie jest tak dobrane, aby gęstość prądu przepływającego przez zassany pomiędzy elektrody fałd skóry była największa w tkance tłuszczowej.

Aplikator aparatu VelaShape III posiadadwa aplikatory VSmooth i VContour. Dzięki 3 różnej wielkości nakładkom aplikatora VContour zabieg można wykonywać na wszystkich obszarach ciała łącznie z twarzą. 
 
 
VSmooth
 
VContour
 
 
Skuteczność działania zwiększa działanie masażu mechanicznego, który udrażnia układ limfatyczny oraz układ krwionośny. Układy te mając decydujące znaczenie dla wydalania przez organizm martwych adipocytów. Dodatkowym efektem działania VelaShape III jest redukcja cellulitu (masaż mechaniczny aplikator VContour) oraz ujędrnianie skóry (podgrzanie kolagenu).

VelaShape III jest aparatem o wysokim bezpieczeństwie działania. Na ekranie wizualizowany jest ciągły pomiar temperatury tkanki. Łatwy w użyciu, intuicyjny interfejs umożliwia szybką i łatwą konfigurację parametrów podczas zabiegu.
 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.