Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 


Czy Twoja skóra twarzy jest sucha, wiotka pozbawiona jędrności i blasku? Jeżeli tak to nasz nowy zabieg LIFT PEEL jest właśnie dla Ciebie!

Lift Peel – dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Kwas ten pozyskiwany jest z korzenia lukrecji – stosowanego w lecznictwie od tysięcy lat.
Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Poza kwasem glicyryzynowym w składzie produktu znajdują się inne substancje aktywne, potęgujące działanie zabiegu:

AZELOGLICYNA - pochodna kwasu azelainowego, działa łagodząco, redukuje rumień, uszczelnia naczynia krwionośne, jednocześnie znacząco poprawiając jędrność i zdolność komórek do utrzymywania optymalnego poziomu nawilżenia

GLUKONOLAKTON - wykazuje silne działanie nawilżające i antyoksydacyjne oraz wzmacnia barierę lipidową naskórka

EKSTRAKT Z LEPIĘŻNIKA JAPOŃSKIEGO - uzupełnia działanie kuracji poprzez swoje silne właściwości antyhistaminowe i przeciwzapalne. Stąd też terapia dedykowana jest nawet skórom wrażliwym, podrażnionym, naczyniowym, kapryśnym, źle znoszącym inne zabiegi

Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Zabieg trwa ok. 40- 60 minut. W zależności od rodzaju skóry i indywidualnych wskazań zabieg może zostać poprzedzony nałożeniem odpowiednio dobranego peelingu kwasowego, mającego na celu zwiększenie penetracji preparatu w głąb skóry i intensyfikację jego działania wymierzonego w konkretny problem. Następnie nakładany jest Lift Peel, który pozostaje na skórze ok. 20 minut. Po zmyciu preparatu zabieg kończy aplikacja specjalistycznego kremu. 
Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

Efekty
 • ekspresowy lifting skóry,
 • poprawa napięcia skóry,
 • przywrócenie młodego wyglądu,
 • uelastycznienie, ujędrnienie skóry,
 • pogrubienie skóry właściwej,
 • przebudowy naskórka,
 • wygładzenie struktury skóry,
 • zdecydowane zwiększenie nawilżenia,
 • redukcja zaczerwienień, rumienia.

Seria zawiera tylko 2 zabiegi w odstępach 7-10 dniowych, a ich efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji.

Przeciwwskazania do zabiegu:
 • ciąża i karmienie piersią
 • kuracja retinoidami
 • miejscowe przerwanie ciągłości tkanek skóry
Zabieg ten nie wymaga czasu rekonwalescencji - nie ma złuszczania, obrzęku, zaczerwienienia po zabiegu.

Jeżeli czujemy, że nasza skóra polubiła tą kurację, bez obaw można ją powtórzyć w dowolnym momencie i o dowolnej porze roku. Nie ma przeszkód do wykonania zabiegu nawet przed wakacyjnym urlopem.
 
 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.