Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 


PRX-T33® jest wyrobem medycznym zarejestrowanym ze znakiem CE klasy I, powstałym z połączenia 33% TCA (kwasu trójchlorooctowego), 5% kwasu kojowego oraz H2O2 (nadtlenku wodoru). PRX-T33® to nowa metoda biorewitalizacji skóry bez igieł, która została stworzona we Włoszech przez dr Rossanę Castellana i objęta patentem światowym po 10 letnich klinicznych badaniach doświadczalnych. Na rynku medycznym dostępny jest od 2007 roku. Produkt jest w trakcie rejestracji jako produkt leczniczy na trądzik – trwają badania kliniczne. 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA PREPARATU PRX-T33®:
 • starzenie: rewitalizacja skóry twarzy i ciała, szyi, dekoltu, grzbietów dłoni oraz innych okolic ciała
 • blizny atroficzne zanikowe
 • utrata napięcia skóry twarzy
 • leczenie melasmy i hiperpigmentacji skóry
 • defekty skóry powstałe w wyniku fotostarzenia: gruba skóra, żółtawa, pomarszczona, przesuszona, wiotka

ZALETY PREPARATU PRX-T33®:
 • absolutne bezpieczeństwo stosowania
 • można stosować przez cały rok, również w lecie
 • wszechstronność stosowania w wielu defektach estetycznych
 • stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów (mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów)
 • głęboka biorewitalizacja skóry
 • duże zadowolenie pacjentów, którzy zgłaszają się na kolejne zabiegi
 • nie wywołuje ani bólu, ani pieczenia jeśli jest stosowany na nienaruszoną skórę (bez użycia igieł)
 • daje znakomite efekty jako samodzielny zabiegw połączeniu z innymi metodami działa jako "primer" zwiększając efektywność wszystkich innych zabiegów gabinetowych wykonywanych w tej samej sesji.
Peeling PRX-T33® jest zabiegiem przeznaczonym dla obu płci, w każdym wieku, o wszystkich porach roku.

5-12 lat: blizny (ospa wietrzna, liszajec)

12-25 lat: zastępuje oczyszczanie twarzy (wygładza skórę i ułatwia redukcję zaskórników)

25-35 lat: melasma, rozstępy

35-45 lat: biorewitalizacja twarzy, biorewitaliazcja ciała, profilaktyka procesu starzenia się skóry, zwiotczenie skóry biustu

45 lat: korekcja zwiotczałej skóry, poprawa jędrności skóry dekoltu i biustu


PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA PREPARATU PRX-T33®:
 • podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra
 • łojotokowe zapalenie skóry
 • alergia na kwas kojowy
 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • wypryski skórne
 • opryszczka


Formuła PRX-T33 składa się z kwasu kojowego, który uzyskiwany jest z grzybów z gatunku Aspergillus, które rosną w Japonii.  Kwas kojowy wyjątkowo skutecznie rozjaśnia istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych. Doskonale nadaje się też do pielęgnacji cery dojrzałej. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, a także wykazuje działanie antyoksydacyjne, chroniące skórę przed fotouszkodzeniami, podczas ekspozycji na promienie ultrafioletowe. Zabiegi z udziałem kwasu kojowego są pomocne także w pielęgnacji cery trądzikowej, wykazują działanie niszczące bakterie, a także likwidujące stany zapalne. 

Kwas TCA (trójchlorooctowy), jest pochodną kwasu octowego. W zależności od stężenia działa on stymulująco na czynniki wzrostu fibroblastów. A pod wpływem następnego ze składników preparatu- nadtlenku wodoru kwas TCA wykazuje zwiększone możliwości stymulacji receptorów. Dodatkowo, nadtlenek wodoru sprawia, że receptory stają się bardziej podatne na działanie kwasu TCA. Nadtlenek wodoru swoimi własnościami wspomaga gojenie i działa dezynfekcyjnie.

Sam zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania pacjenta. Peeling PRX-T33 jest zaliczany do kategorii tak zwanych zabiegów „lunchowych”. Jest przyjemny, trwa krótko i nie powoduje efektów ubocznych, w postaci: zaczerwienienia, bólu, opuchlizny, złuszczania skóry. Zabieg trwa od 10 do 15 minut. Przed wykonaniem peelingu skóra zostaje dokładnie oczyszczona przez osobę prowadzącą zabieg. Preparat stosowany w kuracji posiada konsystencję żelu. Wmasowuje się go w przygotowaną i oczyszczoną skórę, nakładając jego kolejne warstwy. Ich ilość zależna jest od efektu jaki chcemy uzyskać, ale i od jakości skóry, jej właściwości i grubości. Zwykle są to trzy warstwy. Bezpośrednio po zabiegu nadmiar peelingu usuwa się, a na koniec nakłada się krem nawilżający.

EFEKTY:
Zabieg pozwala przywrócić skórze dawną jędrność i elastyczność, a dzięki właściwościom odmładzającym i rewitalizującym, likwiduje także zmarszczki i nawilża skórę. Niewątpliwą zaletą peelingu jest fakt, że pozwala on pozbyć się również przebarwień, rozświetlić cerę i oczyścić pory. W celu osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy łączenie peelingu z innymi zabiegami estetycznymi.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów rekomendujemy łączenie peelingu z innymi zabiegami estetycznymi. Efekt synergii sprawia, że osiągane są dużo lepsze rezultaty niż w przypadku stosowania procedur osobno. Kilka procedur wykonanych podczas jednej wizyty, pozwala działać na różne poziomy skóry w sposób kompleksowy i osiągać spektakularne efekty.

Zabieg PRX-T33 można powtórzyć po 7-10 dniach. Efekt w postaci spłycenia zmarszczek, oczyszczenia porów, nawodnienia i napięcia skóry wraz z poprawą jej kolorytu i redukcją przebarwień jest już widoczny po pierwszej kuracji, zwykle sugeruje się serię od 3 do 6 zabiegów. Można go wykonywać bez względu na porę roku. Jego efekty będą utrzymywały się dłużej, jeżeli będziemy pamiętać o powtarzaniu zabiegu okresowo, zaś pomiędzy zabiegami będziemy regularnie pielęgnować skórę.

WSKAZANIA POZABIEGOWE:
Zaleca się stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym o faktorze SPF +50 przez okres 4 tygodni. Bardzo ważne jest również przestrzeganie dodatkowych indywidualnych zaleceń.

Cena zabiegu:
twarz 400 zł
Twarz, szyja 500 zł
Twarz, szyja, dekolt 600 zł.
 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.