Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 

 
Neofound j jest silnym biostymulatorem tkankowym, który poradzi sobie z różnymi niedoskonałościami związanymi z procesami starzenia się skóry. Przeznaczony jest do korekcji powierzchownych i średnich zmarszczek, drobnych blizn oraz redukcji wiotkości skóry i wyrównywania jej struktury. Zawarty w składzie kwas hialuronowy o dwóch różnych masach cząsteczkowych doskonale się uzupełnia, co skutkuje lepszym napięciem skóry i większą elastycznością oraz zapobiega jej starzeniu. Preparat Neofound zawiera gamę odpowiednio dobranych, zbilansowanych składników aktywnych, które redukują stres oksydacyjny, głęboko nawilżają, poprawiają kondycję skóry. 
Neofound to produkt z certyfikatem medycznym klasy 1.
 
Zastosowanie:
korekcja powierzchownych i średnich zmarszczek oraz drobnych blizn,
redukcja wiotkości, brak elastyczności
wygładzenie powierzchni skóry,
nawilżenie,
poprawa napięcia,
działanie antyoksydacyjne,
rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ciała,
rozjaśnienie przebarwień.
 
Neofound w swoim składzie zawiera:
Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej 30mg/3ml i 
Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej 30mg/3ml,
Obecność w jednym preparacie kwasu hialuronowego o niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej umożliwia jego doskonałą integrację z kwasem hialuronowym obecnym w organizmie. Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej 100kDa stymuluje fibroblasty i proliferację keratynocytów zapewniając odżywienie i głębokie nawilżenie starzejącej się skórze. Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej 1400 kDa, ze względu na wysoką zdolność wiązania cząsteczek wody oraz integracji z kolagenem i proteoglikanami, tworzy rusztowanie skórne. 
 
Acetylocysteina działa antyoksydacyjnie oraz redukuje wolne rodniki. W organizmie pełni ona wiele ważnych funkcji, między innymi wchodzi w skład białek, a także jest wykorzystywana do produkcji glutationu, czyli jednego z najsilniejszych związków przeciwutleniających obecnych w ludzkim ciele, odpowiedzialnego za procesy detoksykacji. Jest również skuteczna jako substancja spowalniająca proces apoptozy czyli obumierania komórek. 
 
 
Niacyna (witamina PP/B3) - składnik silnie nawilżający oraz przeciwutleniający. Redukuje zażółcenie skóry, przebarwienia, rumień i plamy. Pigment skórny jest redukowany poprzez hamowanie przenoszenia melanosomów z melanocytów do keratynocytów. Niacyna niweluje drobne zmarszczki, zwiększając produkcję kolagenu i redukując nadmiar glikozaminoglikanów, charakterystycznych dla skóry z fotouszkodzeniami widocznymi oznakami starzenia w postaci zmarszczek. Dodatkowo niacyna zwiększa zarówno lipidowe jak i białkowe składniki warstwy rogowej naskórka.  Zmniejsza transepidermalną ucieczkę wody wzmacniając właściwości bariery ochronnej skóry.
 
Resweratol stymuluje wzrost komórek i produkcję kolagenu, ujednolica koloryt skóry i wzmacnia efekt przeciwstarzeniowy. Ponadto jego działanie przeciwutleniające jest wyższe niż w przypadku witaminy Ci witaminy E oraz bardziej skuteczne niż działanie bioflawonoidów. Resweratol działa przeciwzapalnie oraz przeciwutleniająco. Hamuje procesy starzenia.
 
Atyloheksapeptyd, peptyd o aktywności podobnej do toksyny botulinowej typu A. Zastosowany w preparacie Neofound osłabia pracę mięśni twarzy odpowiedzialnych za pojawienie się zmarszczek mimicznych. Poprawia stan naskórka wpływając na jego regenerację, odpowiednie nawilżenie i prawidłowe podziały komórkowe. Wzmacnia procesy regeneracyjne skóry, między innymi syntezę kolagenu oraz białek podporowych skóry. 
 
Aminokwasy: glicyna, prolina, arginina
Glicyna jest najobficiej występującym aminokwasem w kolagenie. Ma właściwości nawilżające, przeciwutleniające i regenerujące. 
Prolina to podstawowy aminokwas w syntezie i wsparciu kolagenu. Ma właściwości uelastyczniające. 
Arginina jest aminokwasem o właściwościach nawilżających i odżywczych dla skóry. Bierze udział w procesach regulacji przepływu krwi. Wspomaga regulację procesów biochemicznych, takich jak synteza białek i makrocząsteczek, kolagenu, elastyny i keratyny.
 
Doskonale sprawdza się jako samodzielny zabieg, ale może być również stosowany jako uzupełnienie innych zabiegów estetycznych, takich jak kuracja przeciwzmarszczkowa i / lub wypełniająca skórę
 
Trwałość efektów uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji pacjentki - do około 6 miesięcy.
 
Zalety
Sprawdza się jako samodzielny zabieg, ale może być również stosowany jako uzupełnienie innych zabiegów anti-aging
Zabieg całoroczny
Efekt poprawy napięcia, nawilżenia i rozświetlenia skóry jest widoczny od razu
Zabieg wykonywany jest techniką mezoterapii.
 


 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.