Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 

 

EMS SLIM BODY – urządzenie, które rzeźbi ciało, modeluje sylwetkę!
 

Marzy Ci się umięśniony brzuch, kaloryfer, brazylijskie pośladki bez skalpela?

Spal tkankę tłuszczową i zbuduj swoje mięśnie z urządzeniem EMS SLIM BODY. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i skuteczne.

 

EMS SLIM BODY to przełomowe urządzenie modelujące sylwetkę. Jest wyjątkowe ponieważ dosłownie rzeźbi ciało. Jako jedyna maszyna na świecie jednocześnie rozbudowuje mięśnie i błyskawicznie spala tłuszcz. A robi to w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny. Żadna inna technologia modelowania sylwetki nie jest w stanie rozbudowywać mięśni, nie daje tego ani liposukcja, ani lipoliza, ani zabiegi z radiofrekwencją czy ultradźwiękami.  To prawdziwa innowacja i pierwsza taka technologia na rynku.

 

30-minutowy zabieg = 20 000 brzuszków / przysiadów (5,5h ćwiczeń na siłowni)

Jak to możliwe? To zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności tzw. HIFEM (ang. High-Intensity Focused Electromagnetic). W trakcie jednej sesji EMS SLIM BODY wywołuje ponad 20 000 intensywnych skurczów mięśni, tzw. skurczów supramaksymalnych. Takiego efektu nie da się osiągnąć podczas samodzielnych ćwiczeń. Nie tylko ze względu na rekordową liczbę poszczególnych skurczów, ale i wielokrotnie dłuższy czas ich trwania.

Dostępne dotąd zabiegi modelujące sylwetkę skupiały się jedynie na redukcji tkanki tłuszczowej i ujędrnianiu skóry. EMS SLIM BOBY to coś więcej. To prawdziwa rewolucja i pierwsze takie urządzenie na świecie, które spala tłuszcz i jednocześnie buduje i rzeźbi mięśnie. Zwiększa ich muskulaturę i jędrność.

 

Spala tłuszcz i buduje mięśnie

Mięśnie potrzebują ekstremalnej ilości energii, aby wywołać skurcze. To natomiast prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy oraz nagromadzenia wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych. Wynikiem nadmiernego przepływu wolnych kwasów tłuszczowych jest apoptoza, a więc zaprogramowana śmierć komórek tłuszczowych. Martwe komórki tłuszczowe zostają w naturalny sposób wydalone przez organizm. Taki właśnie mechanizm spalania tkanki tłuszczowej ma miejsce podczas zabiegu EMS SLIM BODY. Tkanka mięśniowa pod wpływem skurczów, przebudowuje swoją strukturę. Wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa ich objętość i gęstość. W efekcie mięśnie stają się większe i bardziej napięte.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg EMS SLIM BODY?

Zabieg dedykowany zarówno kobietom, jak i mężczyznom z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. To także idealne rozwiązanie dla osób aktywnych fizycznie, które mimo regularnych ćwiczeń, nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni. Twoją pamiątką po ciąży jest rozstęp mięśni prostych brzucha? A może zwyczajnie marzy Ci się „kaloryfer” na brzuchu, albo brazylijskie pośladki? EMSCULPT jest dla Ciebie!

 

Efekty zabiegu EMS SLIM BODY

+ Nieinwazyjne uniesienie pośladków,
+ Lifting pośladków,
+ Ujędrnienie pośladków bez iniekcji i rekonwalescencji,
+ Wzmocnienie mięśni pośladków, talii, brzucha, ramion i ud (część przednia i tylna)
+ Wzmocnienie mięśni brzucha po porodzie, redukcja rozstępu mięśni prostych (kresy białej),
+ Wyszczuplenie talii,
+ Ujędrnienie i napięcie brzucha,
+ Redukcja tkanki tłuszczowej brzucha, pośladków, talii, ramion
+ Zwiększenie masy mięśniowej w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego,
+ Poprawa wyglądu brzucha po liposukcji: wygładzenie i napięcie,
+ Wzmocnienie mięśni brzucha, talii i pośladków, ułatwiające dalsze, samodzielne treningi mięśni.
+ Wzmocnienie mięśni po dłuższej przerwie w treningach spowodowanych np. urazami lub rekonwalescencją po zabiegach ortopedycznych lub chirurgicznych
+ Redukcja tkanki tłuszczowej trzewnej
 

Pacjenci, zwłaszcza z osłabionymi mięśniami, nie są w stanie samodzielnie osiągnąć takich skurczów jak przy zabiegu EMS SLIM BODY, a tym bardziej odpowiednio długo ich utrzymać. Technologia HIFEM wzmacniając mięśnie ułatwia późniejsze, samodzielne treningi.

Efekty EMS SLIM BODY potwierdzone zostały w 7 niezależnych amerykańskich badaniach klinicznych.

Oto fakty:

+ 92% wzrost średniego poziomu apoptozy w komórkach tłuszczowych 8h po zabiegu
+ 19% redukcja tkanki tłuszczowej w 30 min.
+ 4 cm mniej w talii
+ 80% pacjentów z widocznym efektem liftingu pośladków
+ 16% wzrost masy mięśniowej brzucha
+ 11% redukcja rozstępu mięśni prostych brzucha po porodzie
+ 96% zadowolenia pacjentów

Optymalny protokół zabiegowy przewiduje 4 sesje EMS SLIM BODY, po 2 na tydzień.

Wskazania do zabiegu

 • Płaskie, wiotkie lub opadające pośladki
 • Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia
 • Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie
 • Nierówności powstałe po liposukcji brzucha lub pośladków
 • Przygotowanie do treningów w przypadku osłabienia mięśni

Przeciwskazania do zabiegu

 • Ciąża i okres połogu
 • Choroba nowotworowa
 • Metalowe implanty w okolicy zabiegowej
 • Rozrusznik serca
 • Wkładka domaciczna (miedziana spirala)
 • Niewydolność płuc i serca
 

Zalecenia przed zabiegiem

Zabieg EMS SLIM BODY nie wymaga od Pacjenta żadnych szczególnych przygotowań. Głowice urządzenia do wykonywania zabiegu mogą być przykładane bezpośrednio na skórę lub na cienką tkaninę bawełnianą.

Przebieg zabiegu

Zabieg na jedną partię ciała trwa ok. 30 minut. Polega na intensywnym treningu mięśni stymulowanych przez głowicę urządzenia. W czasie zabiegu Pacjent jest w pozycji leżącej.

Idealny protokół zabiegowy przewiduje 4 sesje EMS SLIM BODY (2 na tydzień). To oznacza jedno – już po 2 tygodniach osiągniesz efekty o jakich marzyłaś/marzyłeś od dawna!

 
 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.