Medi-Cell Clinic

Poczuj się lepiej w swoim ciele!

 


mesoBOOST® lHA, usieciowany kwas hialuronowy 20%

Przeciwstarzeniowe serum w żelu MESOBOOST® LHA, preparat do zabiegów anti-aging i przeciwzmarszczkowych dla skóry dojrzałej z pierwszymi oznakami starzenia, do wprowadzania z użyciem mezoterapii mikroigłowej. 
MESOBOOST® lHA - żel do mezoterapii bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym

Mesoboost® lHA to specjalistyczny produkt bazujący na 20% usieciowanym kwasie hialuronowym o wydłużonym czasie efektywności w skórze. Idealny dla Pacjentów, którzy preferują zabiegi ekskluzywne, ale wymagające mniejszej częstotliwości. Zainspirowany efektami prestiżowych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, daje długotrwały rezultat nawilżonej, gładkiej i jędrnej skóry. Jego tajemnica tkwi w wysokiej odporności na działanie hialuronidazy, dzięki czemu poziom nawilżenia skóry zaledwie po 1h podwyższony zostaje o 110%, natomiast wzrost elastyczności 4-krotnie przewyższa efekty uzyskane po zabiegach z nieusieciowaną wersją HA.

Specjalna formuła serum oraz żelowa konsystencja powodują, że preparat można aplikować manualnie lub  przy użyciu mezoterapii mikroigłowej. Serum rekomendowane do zabiegów dla skóry z pierwszymi objawami starzenia.

Wskazania do zastosowania lHA:
•  biorewitalizacja skóry
•  wypełnienie zmarszczek na twarzy i wokół oczu
•  długofalowe nawodnienie skóry


mesoBOOST® tHA, kwas hialuronowy 

mesoBOOST® tHA to żelowe serum, którego powstanie zostało zainspirowane zabiegami medycyny estetycznej. Jego formuła bazuje na najwyższym 3% stężeniu potrójnego kwasu hialuronowego. Dzięki temu, produkt nie tylko wypełnia zmarszczki i przywraca skórze gęstość, ale także odtwarza jędrność policzków i sukcesywnie odbudowuje objętość skóry. Zapewnia specjalistyczną pielęgnację ukierunkowaną na długotrwałą regenerację skóry oraz wspomagającą procesy odmłodzenia skóry.

Produkt można aplikować manualnie lub w oparciu o zastosowanie mezoterapii mikroigłowej.
Nawilżająco - ujędrniające serum w żelu MESOBOOST® tHA PLUS, preparat do zabiegów przeciwzmarszczkowych i liftujących z użyciem  mezoterapii mikroigłowej.

Mesoboost® tHA - serum z 3% stężeniem potrójnego kwasu hialuronowego
Specjalna formuła serum oraz żelowa konsystencja powodują, że preparat można aplikować manualnie lub metodą mezoterapii mikroigłowej. Doskonałe serum do zabiegów bankietowych
.
Wskazania do zastosowania lHA:
• nawilżenie skóry
• wypełnienie zmarszczek na twarzy i wokół oczu
• działanie liftingujące dla wiotkiej skóry


mesoBOOST® haC, preparat kwasu hialuronowego i kwasu askorbinowego.
 
Silnie aktywny skład, który tworzy potrójny kwas hialuronowy o stężeniu 1,5% , 10% kwas askorbinowy i 5% glukonolaktonu. Połączenie to wykazuje wysoką skuteczność w redukcji objawów związanych z zachodzącymi procesami starzenia (zmarszczki, utrata jędrności, nierównomierny koloryt cery). Obecność witaminy C, która działa silnie antyoksydacyjnie, sprzyja ochronie komórek skóry przed stresem oksydacyjnym. Ponadto wspomaga proces syntezy kolagenu, dzięki czemu przywraca jędrność i gęstość skóry. Wzmocnienie receptury o glukonolakton stymuluje odnowę komórkową, intensyfikuje efekt wygładzenia, rozjaśnienia przebarwień oraz nawilżenia skóry.

Produkt można aplikować manualnie lub w mezoterapii mikroigłowej.
Przeciwstarzeniowe serum w żelu MESOBOOST® HAC, preparat do zabiegów anti-ageing dla skóry dojrzałej, a także skóry szarej, ziemistej tzw. skóry palacza. 

Wskazania do zastosowania haC:
• działanie anti-anging
• rozświetlenie skóry
• redukcja przebarwień 


mesoBOOST® collagen&elastin, preparat kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.

Multiaktywne serum żelowe oparte na niespotykanym połączeniu trzech aktywnych, wysokoskoncentrowanych form kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Wskazany do terapii skór dojrzałych w celu silnej regeneracji i odbudowy struktur podporowych skóry. Zapewnia bezinwazyjne „wypełnienie” zmarszczek, aktywnie i długotrwale nawilża, napina i ujędrnia skórę, spowalnia proces starzenia. 

Produkt można aplikować manualnie lub w mezoterapii mikroigłowej.

KWAS HIALURONOWY – cząsteczki o 3 wielkościach umożliwiają kompleksowe działanie zarówno na powierzchni skóry, jak i w jej głębszych warstwach. Kwas wysokocząsteczkowy tworzy na powierzchni skóry hydrofilowy film ochronny, który ogranicza utratę wody ze skóry. Kwas średnio- i niskocząsteczkowy zwiększa uwodnienie w głębszych warstwach skóry, przez co zwiększa poziom nawilżenia, a także działa jako substancja „wypychająca” zmarszczki oraz poprawiająca elastyczność.

HYDROLIZAT ELASTYNY - wykazuje działanie wzmacniające skórę, przeciwzmarszczkowe, prowokuje skórę do samodzielnej, zwiększonej syntezy elastyny. Jest odpowiedzialny za utrzymywanie wody w naskórku, dzięki czemu go nawilża, a także kondycjonuje, zmiękcza i wygładza.

KOLAGEN MORSKI NATYWNY - biologicznie aktywna forma kolagenu, skutecznie działająca na skórę, która ma zdolność do wnikania w głębsze warstwy skóry. Wpływa na utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia skóry, jednocześnie chroniąc ją przed utratą wody. Ponadto odpowiada za elastyczność, sprężystość i gładkość skóry.

Wskazania do zastosowania collagen&elastin:
•  z sukcesem stosowany w zabiegach, które mają na celu regenerację i odbudowę struktur podporowych skóry
•  aktywnie i długotrwale nawilża, napina i ujędrnia skórę


mesoBOOST®S , preparat z krzemionką organiczną na blizny i rozstępy.

Ampułki MESOBOOST® SHA, to preparat na bazie krzemionki organicznej i kwasu hialuronowego o silnych właściwościach redukujących rozstępy i blizny.

sHA MESOBOOST® to zabieg stworzony w celu zminimalizowania problemu istniejących rozstępów i przeciwdziałaniu powstania nowych. Bazuje na zawartości kwasu hialuronowego i krzemionki, która wspomaga procesy stymulacji i regulacji mitozy fibroblastów, przyczyniając się do regeneracji naskórka i skóry właściwej. Wsparcie w walce przeciw rozstępom stanowi także retinol, który wpływa na poprawę gęstości skóry, dzięki czemu poprawia jej elastyczność. Jednocześnie zawartość ekstraktu z wąkroty azjatyckiej wpływa na stymulację produkcji włókien kolagenowych i elastynowych umożliwiając szybszą regenerację uszkodzonej skóry.

Specjalna formuła żelu MESOBOOST® MESOBOOST® SHA powoduje, że preparat można aplikować manualnie lub metodą mezoterapii mikroigłowej. 
 
 
 
 
 
Wyślij!
Przesyłam informacje...
Dziękujemy!
Wkrótce zadzwonimy.